Характеристики поїлок для КРС, телят, кіз та овець

Поїлки для КРС і телят, будиночки для телят >>


Поїлки для КРС купити поїлку для ферми каталог поїлок для ферм поїлки для телят в Донецьку продаж поїлок в Україні продаж поїлок

будиночки для телят сучасні поїлки для ВРХ кращі поїлки для телят поилки для КРС продаж поїлок для телят Поїлки для ВРХ і телят

Поїлки для КРСПоїлка для КРС - дуже важливе і необхідне  спеціалізоване пристосування для нормального функціонування сучасної ферми для великої рогатої худоби.

Корови, при вживанні рідини, як правило, п'ють досить великими ковтками. У простих поїлках, що перегортаються, вода подається в пристосування з досить маленькою швидкістю. Щоб компенсувати таку повільність, розробники таких поїлок для КРС завбачливо роблять велику глибину цих поїлок. Недоліком такого типу поїлок для КРС є те, що у ємності залишаються залишки їжі для великої рогатої худоби.

Сучасні поїлки для КРС поєднують в собі досить велику швидкість подачі рідини для пиття з маленьким об'ємом ємності поїлки. Невелика ємність поїлки для великої рогатої худоби, у свою чергу, надає можливість підтримання резервуару для води в повній чистоті. Також такі поїлки для КРС більш економічні та компактні.

Розвиток сучасних технологій і дослідження у сфері сільського господарства дали можливість модернізувати звичайні поїлки для КРС різними додатковими пристосуваннями для досягнення максимальної зручності для великої рогатої худоби, а також мінімального втручання людини в різні процеси догляду за тваринами.

Всі поїлки для КРС, пропоновані компанією «Биоресурс» для споживача, виконані надійним виробником з високоякісних матеріалів. Поїлки володіють відмінними ергономічними характеристиками і відмінною функціональністю.

Якісні та сучасні поїлки для КРС - відмінне доповнення на вашу ферму, яке зробить догляд за тваринами ще більш простим і приємним.