Гальма

Осі → Гальма

Осі сільськогосподарських машин оздоблені барабанними гальмами, які працюють в середовищі, вільному від будь-яких зовнішніх забруднень. Вони вносять істотний внесок у безпеку транспортногo засобу. Розмір гальм повинен бути пропорційним навантаженню, швидкості і розмірам коліс.

Число версії: гідравлічні, пневматичні і комбіновані (гідравлічні та пневматичні).

пневматичні гальма

Гальма-управління, такі як камери або циліндри, мають розміри в залежності від ряду параметрів, у тому числі повною масою транспортного засобу, радіусу шини під навантаженням, розмір гальма і т.д.

Ці різні типи гальм можуть бути оздоблені гідравлічним клапаном безпеки. Ця незалежна гідравлічна гальмівна система управляється електрично з кабіни. Це гарантує, що гальма залишаються в експлуатації у разі втрати живлення, перерві електропроводки або гідравлічних труб.

Додатковий гальмівний коректор пропорційний навантаженню (механічний або пневматичний), який підключений до шасі або до голки рівня заповнення показника, враховує або зсув при зупинення або обсяг бака.

На основі цієї інформації, пристрій регулює гальмівний тиск при розвантаженні або коли ємність частково загруженa. Гальма відрегульовані, щоб запобігти блокуванню коліс.

Технічні характеристики:

Змішані гальма для Boggie / Тандем / три осі (гідравлічні та пневматичні)

  • Пневматичні гальма для Boggie / Тандем / три осі

<< Назад