Утилізація гною

Шнековий сепаратор гною

Утилізація гноюІнтенсивна діяльність різних ферм неодмінно сприяє виникненню екологічних проблем, які практично неможливо або дуже складно вирішити без застосування спеціального обладнання. Якісна утилізація гною - це, безсумнівно, дуже важливе питання, як для нормального функціонування фермерської справи, так і для екологічної безпеки довкілля.

Компанія «Біоресурс» пропонує своїм клієнтам відмінну техніку й сучасне обладнання, яке швидко і якісно вирішить проблему утилізації гною, посліду та інших відходів. Якісна і сучасна техніка, виготовлена із застосуванням інноваційних технологій, не тільки дозволить позбутися від посліду, рідких стоків гною та інших відходів сільськогосподарської галузі, а й отримати в результаті ефективне органічне добриво або відмінну підстилку для сільськогосподарських тварин.

Основним етапом утилізації гною можна назвати поділ відходів на рідку і тверду фракції. Найбільш ефективно і якісно з цією процедурою справляється шнековий сепаратор. Одними із самих практичних і якісних шнекових сепараторів вважаються сепаратори відомої італійської фірми «Cri-Man». Регулярне використання обладнання «Cri-Man» у сільськогосподарській справі, запобіжить забруднення довкілля та збільшить продуктивність роботи.

Ефективне та надійне обладнання для якісної утилізації гною можна придбати в компанії «Біоресурс» за привабливою ціною.