Утилізація та переробка гною

Утилізація та переробка гною

Шнековий сепаратор гною

Інтенсивна діяльність різних ферм неодмінно сприяє виникненню екологічних проблем, які практично неможливо або дуже складно вирішити без застосування спеціального обладнання. Якісна утилізація гною - це, безсумнівно, дуже важливе питання, як для нормального функціонування фермерської справи, так і для екологічної безпеки довкілля.

Компанія «Біоресурс» пропонує своїм клієнтам відмінну техніку й сучасне обладнання, яке швидко і якісно вирішить проблему утилізації гною, посліду та інших відходів. Якісна і сучасна техніка, виготовлена із застосуванням інноваційних технологій, не тільки дозволить позбутися від посліду, рідких стоків гною та інших відходів сільськогосподарської галузі, а й отримати в результаті ефективне органічне добриво або відмінну підстилку для сільськогосподарських тварин.

Основним етапом утилізації гною можна назвати поділ відходів на рідку і тверду фракції. Найбільш ефективно і якісно з цією процедурою справляється шнековий сепаратор. Одними із самих практичних і якісних шнекових сепараторів вважаються сепаратори відомої італійської фірми «Cri-Man». Регулярне використання обладнання «Cri-Man» у сільськогосподарській справі, запобіжить забруднення довкілля та збільшить продуктивність роботи.

Ефективне та надійне обладнання для якісної утилізації гною можна придбати в компанії «Біоресурс» за привабливою ціною.