Переробка і утилізація

Переробка та утилізація виробничих стоків

«Біоресурс» пропонує комплексні рішення з утилізації та переробки рідких стоків гною і посліду з отриманням органічних добрив або підстилки для КРС.

Зневоднення виробничих стоків.

Сучасні технології переробки виробничих стоків (текучі гній; послід; післяспиртова барда; пивна дробина та інші) передбачають обов'язкове зневоднення (розділення на тверду і рідку фракції) сепараторами. Сепаратори бувають різних конструкцій (валкові, відцентрові, шнекові і т.д.). Ефективність відділення рідоти в різних конструкціях - неоднакова. Лідируючі позиції займає шнековий сепаратор - ефективність відділення рідини - 85%. Це говорить про те, що тверда фракція має вологість - 55 - 65%, а рідка фракція - не більше 2% сухих речовин. Ці показники оптимальні для використання фракцій в якості органічних добрив. Італійська компанія «CRI-MAN» пропонує сепаратори, насоси та міксери (мішалки) різних модифікацій, різного виконання і кріплення.

Сепаратор

Шнековий сепаратор виготовлений з матеріалів стійким до агресивних, хімічно активних середовищ. Корпус сепаратора - чавун. сито і шнек - високолегована нержавіюча сталь AISI 304 стандарту Євросоюзу. Витки шнека, для додання додаткової зносостійкості, покриті вольфрамонікелевим сплавом. Ресурс робочих органів (при дотриманні правил експлуатації) 5-7 років.

При погляді на сепаратор фірми «Кри-Man» явно помітні його конструктивні відмінності від аналогів. Модернізація вузлів підказана значним досвідом експлуатації в Європі, країнах СНД і спрямована на збільшення ефективності «віджиму», підвищення продуктивності, забезпечення максимальної точності налаштувань і простоти досягнення цієї мети, зменшення 1 енергоспоживання, збільшення ресурсу робочих органів і т.д., такі як:

  • утилізація та переробки рідких стоків гною і послідуПружина для налаштування протитиску – замість важелів з вантажами.
  • Двухточкове кріплення шнека – замість консольного (немає радіального биття шнека).
  • Планетарний редуктор – замість конічного двоступеневого.

Результат модифікацій - двигун меншої встановленої електричної потужності (для передачі крутного моменту від валу двигуна на шнек треба менше зусиль), більший обсяг робочої камери - більше продуктивність.

Переробка: пивної дробини, спиртової барди

«Біоресурс» пропонує Вашій увазі ефективне рішення по переробці рідкої пивної дробини / післяспиртової барди в суху кормову добавку для с/г тварин, засноване на попередньому віджиманні. До складу комплексу по сепаруванню (розділенню) і сушці дробини / барди включається таке ключове обладнання:

  1. Ємність – накопичувач сировини зі змішуючим пристроєм (міксером) і насосом;
    Ємність – накопичувач сировини
  2. Сепаратор; Технологічна схема переробки пивної дробини / спиртової барди полягає в наступному: рідка сировина (дробина / барда) надходить у ємність-накопичувач, далі насосом, транспортером або самопливом подається на Сепаратор, де здійснюється її віджимання. Після сепаратора тверда фракція відправляється на сушку і гранулювання. Основою пропонованого рішення є застосування шнекового пресового сепаратора. Сепаратор здатний переробити до 15 м³/год рідкої пивної дробини або спиртової барди, при цьому споживаючи всього 4 - 5,5 кВт/год ел. енергії. А його низька вартість робить його доступним малим заводам. Пресовий шнековий сепаратор проводиться в різних модифікаціях, з широким вибором конструкції шнеків, завантажувальних горловин, ситових циліндрів з розміром осередків від 0,25 мм до 1,00 мм. Це дозволяє ефективно застосовувати сепаратор при різному необхідному вмісті вологи в дробині / барде

Розділення - сепаратор
Розділення - сепаратор
Відведення твердої фракції від сепаратора
Відведення твердої фракції від сепаратора