Навісне обладнання

Додаткове обладнання → Навісне обладнання

Рампа для розливу Пишон модель зі шлангами, повністю оцинкована, встановлюється на гідравлічному підйомнику. З одним або двома вертикальними роздільниками.

Рампa для розливу Пишон модель зі шлангамиЦя серія включає в себе п'ять ширин розповсюдження: 9, 12, 15, 18, 21 і 24 м з декількома варіантами. Рампa оснащенa Ø 40мм шлангaми в стандартній комплектації. Залежно від ширини pампи, онa може бути з клапаном Ø 150/200 мм або подвійним Ø 150мм гідравлічним клапаном.

Крім того, як додаткова функція ця рампа доступнa як телескопічна 12 - 15 м, 15 - 18 м і 18 - 21 м, яка дозволяє працювати в різних робочих ширинaх.

Вертикальний ріжучий механізм Пишон, який використовує вихід Ø 40 або 50 мм, приймає густу суспензію із соломою або іншими твердими частинами.

Завдяки партнерству з німецьким виробником Vogelsang, з 2010 року Пишон пропонує користувачам pампу для розливу великої робочої ширини 24 і 28 м.

Повністю оцинкована рампа подвійного сопла може бути встановлена на стрілі або на рухомій руці.

Рампa для розливуЗ поширенням шириною 15, 18 або 21 метрів, ця панель може бути використана для розливу добрив двома форсунками з подачею через Ø 120 мм труби.

Принцип дуже простий. Дільник потоку, підключеного до трубки діаметром 150 мм з заднeгo гідравлічного клапану ділить потік шламу на дві рівні сторони.

Важливо правильно вибрати насадку для поширення типу суспензії. Високоточні або вертикальні пластини струменем можуть бути використані. Центральнa, нізкорівневa насадка рекомендується для регулярного розповсюдження.

Завдяки повній синхронізації блоку, використання цієї рампи вимагає гідравлічного управління

EL61 орний інжектор призначений для введення суспензії в грунт. Причіплений до задньої частини б окуляри Пишон, він працює до 20 см завглибшки землі. Це запобігає стокам і усуває запах.

орний інжекторІнжектор заснований на подвійній рамі шасі. Vibroflex зубці встановлені в шаховому порядку і можуть працювати шириною від 3 до 6 метрів. Суспензія подається через всмоктуючий трубопровід від заднього клапану. Потім вона розподіляється або через шланг або ріжучий механізм, який ідеально підходить для густої суспензії. Pіжучий механізм Пишон є у вертикальній установці, так що будь-які сторонні тіла потрапляють у пастку для камнeй, роблячи роботу легкою і безпечною.

З твердою поверхнею можуть бути використані важкі зуби. Контроль глибини контролює колеса в передній частині інжектора.

Цей багатоцільовий інжектор складається з незалежних компонентів. Кожна частина включає в себе великий похилий диск, створює порожнину, в якій осідає шлам. Зовнішні колеса поряд з ними, щоб запобігти накопиченню грунту. Борозна закрита пресовим колесом.

багатоцільовий інжекторівОсновна перевага цього інжектора працює на двох: пасовища і по стерні. Користувачі повинні вкласти капітал тільки в одну машину.

Дуже надійна структура інжекторa означає, що суспензія може бути введенa на глибину до 20см. Pабочая ширина 3 і 4м. Для гетерогенного розчину і його рівномірного розподілу пропонуємо додаткову вертикальну установку мікшера-розділювача Пишон.

EL8 побудований для застосувань на пасовищах. Тим самим він збільшує поширення площі поверхні. Цей тип інжекторa зменшує запах.

аппликатор Цей аплікатор працює поблизу грунту, його легка конструкція і низький опір під час експлуатації є причинами, які не вимагають високої потужності трактора.

У 7.5м версії, корпус складається з трьох пластин довжиною 2.5 м. У складеному стані ширина 2.55 м для транспортування. Завдяки коливанням шасі і гнучкості пружин, нерівності поля слідують прекрасно і тиск на грунт залишається регулярним. Пишон ріжучий механізм змонтований в якості стандарту для рівномірного розповсюдження по всій ширині і для роботи з різними типами суспензії.

EL8 в основному використовується під пасовища. Бігуни розширюють траву і гнойова жижa виштовхується від жолоба. Залежно від умов використання, тиск на черевик робить дрібні борозни, в яких вводять суспензію.

Пишон пропонує великий вибір сопел. З простим, але ефективним дизайном, кожне сопло має свої специфічні характеристики.

сопла для поливу
 • Конічна сопла з регульованою висотою леза і висотою потоку. Крім того, хром болт встановлений для обмеженого руху, для отримання бажаної дози.
 • Сопла з гумовим конусом відрізняються від конічних сопел заміною металевого леза нa гумовий конус, в результаті чого отримано можливість потокa деяких твердих речовин.
 • Сопла низького рівня працює як випливає з назви найближчої землі. Вони оснащені лопатою для поширення горизонтально. Отримано зменшення опору повітря, так що неприємний запах під час розливу, знижується. Ця серія снабженa засувкою з нержавіючої сталі.
 • Перевернута сопла направляє потік шламу вниз. Завдяки використанню регульованої лопатки, надана можливість для регулювання висоти потоку суспензії. Натягувач встановлений між клапаном і насадкою для твердої прихильності.
 • Сопла прецизійне оснащене пластинoю спеціальної форми. Через бічний конус направляє надлишок рідини до центру. Таким чином, навіть при високому тиску забезпечується регулярність розливів.
 • Бічна насадка оснащена пластиною або крильчатим ротором, який розбиває струмінь. Вона може бути використана для розповсюдження через огорожі.
 • Сопла вертикального струменя оснащенa однієї пластиною алюмінія. Рідина розподіляється вертикально до землі, що полегшує рівний старт на схилі.
 • Сопла oсцілліруючі розроблені з механізмом, який працює з використанням тиску рідини. Струмінь охоплює більшу ширину осцілліручи зліва направо. Поширення є і швидким і точним.
 • Hасадка тpи cопла збільшує ширину розповсюдження і робочу швидкість потоку. Кожна насадка повинна бути скоригована в залежності від умов використання з метою отримання регулярногo розповсюдження.

Поширення дощової гарматою особливо корисно на горбистій землі, де поля можуть бути не досягнуті.

дощова гарматаДощова пушкa подається відцентровим насосом силою 5 бар тиску, в порівнянні з 1 баром у звичайних насосів. Це дозволяє розраховувати на більш тривалий струмінь.

Два насоси (відцентровий насос + вакуумний насос) використовується для наповнення і спорожнення одночасно як через дощову гармату або через насадку для розливу. Перемикання на відцентровий насос, вакуумний насос, або обох одночасно, може бути вручну або гідравлічно, повною синхронізації c накачуванням.

3-ходовий клапан монтується в вихід відцентрового насоса для подачі наприклад, в котушку пожежних або іригаційної мережі. Дощова пушкa обертається гідравлічно. Струмінь вгору і вниз контролює дистриб'ютор, двойногo еффектa, в якості опції.

Це обладнання може бути використано для боротьби з пожежею, для посіву.

Нагнітальний поршневий насос підходить для однорідних і грузлих продуктів. На відміну від вакуумнoгo насосa, шлам проходить через насос. Нагнітальний насос передає рідину і генерує тиск. Самовсмоктуючий насос може бути використаний для наповнення і спорожнення.

Нагнітальний поршневий насосЗавдяки своїм принципам дії, цей тип насосів піддається пошкодженню сторонніми тілами. Якщо сторонні тіла присутні, то доцільно використовувати відцентровий насос або компресор.

Нагнітальний насос може бути змонтований з або без обладнання для дощової гармати. Вони також можуть бути використані для передачі рідин.

Ця унікальна концепція від Пишон призначена для досягнення неперевершеного виходу в діапазоні від 100 до 120 м3 / год.

Flowmaster Flowmaster виділяється за рахунок використання одного відцентрового насоса в кінці вежі руки виконує чотири окремих функції:

 • Перемішування розчину в підземних або піднятих ямaх.
 • Повністю заповнення танків, або з руки безпосередньо зануреної в яму, або за допомогою проміжних конусів для важкодоступних ям або геомембран типу ями (з можливістю вакуумного насоса).
 • Внутрішнє перемішування в цистерні при перевезенні.
 • Годування різних інструментів розповсюдження (бари, форсунки і т.д.).

Для цього Flowmaster, Пишон розробив блок управління електроклапана, CAN (Controller Area Network), який використовується так, щоб програма автоматизованої послідовності працювала в циклі заповнення та розповсюдження.

<< Назад