Підвіска

Осі → Підвіска

Гідравлічна підвіска

Гідравлічно активна підвіска призначена для сільськогосподарських транспортних засобів оснащениx осями тандем або трьома осями, здатна адаптуватися до мінливих умов навантаження. Вона гарантує комфорт і стабільність буксированого транспортного засобу, використовуючи загальний джерело енергії (гідравлічний блок трактора).

Гідравлічна підвіска покращує стабільність і безпеку транспортного засобу. Витрата олії  регулює відносини транспортного засобу, а газ (азот) контролює характеристики підвіски.

Ця підвіска доступна в двох версіях: активнa і пасивнa. На відміну від пасивної версії, активна підвіска автоматично корегує ставлення відповідно до навантаження і вимагає сигналу: повинен бути підключений до зовнішнього Load Sensing* дистриб'ютор на тракторі. В якості опції на активній версії, користувач можeт контролювати передню вісь в ручному режимі.

Пневматична підвіска

З системою пневматичної підвіски, гідравлічні циліндри замінюються на повітряні подушки. Ця підвіска регулює відношення і тримає транспортний засіб на постійній висоті. Вона стабілізує машину при повороті, автоматично регулюючи тиск у мішки в залежності від характеру поля.

Гідро-активна підвіска

Oсь складається з незалежних модулів для кожного колеса, які здатні адаптуватися до навантаження. Цей тип підвіски поліпшений як для водія, так і на полі.

Це система Пишон з незалежними, пов'язаними між собою колесaмі забезпечує ідеальне зчеплення з дорогою при гальмуванні і дає оптимальну стійкість в поворотах.

Гідроактивна підвіска автоматично корегує ставлення залежно від навантаження і вимагає сигналу, який повинен бути підключений до зовнішнього дистриб'ютору LS * на тракторі.

Колеса залишаються в постійному контакті із землею. Ця система є ефективним рішенням для прокатки. Ця підвіска сумісна з підйомними мостами.

Пневматична підвіска Гідро-активна підвіска
Гідро-активна підвіска купити Пневматична підвіска

Технічні характеристики:

  • Пасивна гідравлічна підвіска на Тандем / три осі
  • Активна гідравлічна підвіска на Тандем / три осі
  • Пневматична підвіска на Тандем / три осі
  • Гідро-активна підвіска на Тандем / три осі

<< Назад