Шиберні засувки

Дізнатися детальну інформацю

Шиберні засувкиЯкщо Вам необхідні в промислової діяльності шиберні засувки, Ви можете вибрати їх на нашому сайті. Також ми можемо запропонувати Вам сепаратори, насоси різного типу і мішалки. У каталозі компанії присутній великий вибір шлангів для різних цілей. НПК «Биоресурс» займається доставкою та установкою шиберних та інших засувок на системи трубопроводу. Ми складаємо плани технологічних ліній для утилізації мін та переробки органічних відходів і співпрацюємо з фермами і комплексами харчової промисловості.

У наші послуги входить не тільки надання товарів, наприклад, шиберних засувок, замовникам, але також установка і інформаційна підтримка клієнтів по всій Україні. Ви можете звертатися до наших фахівців за навчанням персоналу з управління обладнанням з нашого асортименту обладнання. Наші співробітники гарантують обслуговування наших виробів навіть по закінченню гарантійного терміну.

Даний агрегат у вигляді шиберних засувок є одним з важелів управління потоком мас в трубопроводі. Так як сипучі і текучі речовини необхідно регулювати, інженери всього світу розробляли засувки різного типу пристрою. Завдяки нашим напрацюванням робота зі шлангами і пропускними системами стала простіше.

Рекомендуємо також звернути увагу на інші товари в нашому каталозі. Всі вироби виготовлені з латуні або чавуну - таке рішення обумовлене призначенням обладнання і важливими для роботи з ним характеристиками матеріалу. Шиберні засувки докладно описані на нашому сайті.


Наші клієнти працюють в харчовій промисловості та тваринництві. Тому підбір якісних і довговічних апаратів пропускних систем грає в діяльності цих компаній велику роль. Ми готові допомогти замовнику з вибором засувки шиберной, яка підійде саме для його системи трубопроводу. Також наші фахівці доставлять замовлення в будь-яке місто країни, самостійно встановлять його і нададуть повну інформацію з приводу експлуатації апарату.