Фекальний насос з подрібнювачем

Дізнатись детальну інформацію

Фекальний насос з подрібнювачемЯкщо Вам потрібен фекальний насос з подрібнювачем, це відмінна можливість обносити технічну базу Вашої ферми і забезпечити худобі комфортні умови проживання. Незважаючи на розвиток сучасних технологій і різноманітність добрив, утилізація гною може задовольнити потреби рослинництва.

Ми рекомендуємо придбати якісний насос і шланги для збору гною. Для того, щоб фекальні маси не застрявали, насос має подрібнювач. На офіційному сайті нашої компанії можна вибрати серед великої кількості різноманітних моделей устаткування. Так як в Україні працюють сотні ферм, наше підприємство намагається задовольнити запити всіх корпоративних клієнтів, і розширює каталог. Також на нашому ресурсі можна ознайомитися з інформацією про технічні характеристики апаратури, щоб клієнти могли зробити правильний вибір.

Рекомендуємо дізнатися більше про асортимент нашого підприємства. На офіційному сайті компанії «Биоресурс» можна замовити сучасні поїлки для тварин, а також робоче обладнання для утилізації відходів. Крім насосів з подрібнювачем фекальних мас ми маємо бочки для зберігання добрив, мішалки, каналізаційні засувки і шнекові сепаратори. Все це необхідно для того, щоб Ваші тварини не відчували ніяких незручностей і зберігали здоровий вигляд.

Ні для кого не секрет, що здорова обстановка сприяє більш тривалого періоду життя. Також потрібно стежити за чистотою в корівнику і свинарнику, адже відсутність каналізаційної системи сприяє розвитку хвороб. Подрібнювач фекального насоса орієнтований на роботу на фермах з великим рогатою худобою. Він дозволяє більш швидко видалити калові маси і прискорює транспортування матеріалу по шлангу.

Телефонуйте нам за номером, який вказаний на екрані, щоб замовити важливе для ферм обладнання, в список якого входить і фекальний насос з подрібнювачем. Співробітники постачальника в Україні займуться своєчасною доставкою, установкою і навчанням персоналу клієнта по догляду за технікою.

Рекомендуємо вибирати вироби українського виробництва. Незважаючи на низьку вартість, якість фекальних насосів важко переоцінити. Подрібнювач і дрібні деталі корпусу виготовляються з міцних матеріалів, які не піддаються фізичному впливу і не потребують ремонту.