Шланг для фекалій купити

Дізнатись детальну інформацію

Шланг для фекалій купитиКомпанія «Биоресурс» займається створенням систем утилізації органічних відходів, а також поставками технологій на ферми, підприємства в харчовій сфері і свинокомплекси.

Ми пропонуємо всім власникам сільськогосподарських підприємств шланг для фекалій купити. Без цього елемента удобрення грунту неможливо оптимально розпорядитися відходами тваринництва і заощадити на засобах для підтримки врожаю.

Наш офіс розташований в Києві, але Ви можете зателефонувати з будь-якого із зазначених номерів і купити шланг для фекалій дістанційно.В широкому асортименті у нас є все, що може знадобитися для ферми з розведення великої рогатої худоби, як наприклад мати, поїлки, огорожі, кормові решітки та навіть ліки для обробки ушкоджень на копитах. На сайті Ви можете більш детально ознайомитися з принципом дії речовини і технологією його використання.

Окремим напрямком діяльності нашої компанії є реалізація насосів, мішалок, бочок і шлангів для фекалій, купити які можна від найкращих виробників. Дане обладнання підходить для очисних споруд і КНС, крім сільськогосподарських підприємств. Купити систему шлангів для фекалій може знадобитися для тих, хто оптимізує свою ферму і працює над безвідходним виробництвом. Розводячи худобу, можна удобрювати його гноєм поля, не завдаючи шкоди верхнього шару грунту. Наші співробітники враховують основні вимоги до систем - вони повинні бути надійними, ефективними, зручними і вимагати мінімальних витрат. Для того, щоб максимально ефективно зрошувати поля добривами, потрібно споруджувати систему з навозонакопітелей, насоса з мішалкою, труби, що подає, дизельної насосної станції з компресорів і шланга для фекалій, купити який потрібно на котушку. За допомогою трактора система стає мобільного та практичною у використанні.

Звертайтеся в нашу компанію, якщо думаєте шланг для фекалій купити з обслуговуванням як до, так і після закінчення гарантійного терміну. Ми не тільки поставляємо обладнання від виробника по всій Україні, але також і самі встановлюємо силами своєї монтажної бригади. Фахівці компанії навчать експлуатації купленого устаткування, доставлять необхідні запчастини.