Шланг для гною

Дізнатись детальну інформацію

Шланг для гноюВирощування сільськогосподарських культур передбачає систематичне удобрювання ґрунтів. Земля має властивість втрачати свою родючість. А на бідних ґрунтах хороший урожай отримати практично неможливо. Внесення мінеральних добрив на маленькому городі — справа не складна. Набагато складніше буде швидко і рівномірно удобрити велике поле. Але і це завдання буде успішно виконане, якщо використовувати спеціальну техніку, а саме силову насосну станцію і систему шлангів. За допомогою шланга для гною добриво буде надходити на поле. При цьому шланг повинен бути достатньо довгим. Іноді такі шланги сягають довжини 5000 м і навіть більше. Все, звичайно ж, залежить від площі поля, на якому проводяться роботи.

Шланг для гною повинен бути не тільки довгим. Також дуже важливо, щоб діаметр шланга був відповідним. Шланги з великим діаметром набагато простіше обслуговувати і використовувати для внесення добрив на великих земельних ділянках. Такий шланг для гною буде характеризуватися також хорошою пропускною спроможністю, і за одну зміну робочі зможуть обробити велику площу землі. З огляду на високу хімічну агресивність такого добрива як гній, шланг для його перекачування повинен характеризуватися достатньою стійкістю до негативних впливів. Тільки тоді він зможе служити довго. Неякісний шланг швидко зіпсується і не зможе більше виконувати свої функції.

Якщо потрібен хороший шланг для гною, звертайтеся в ТОВ «НПК «Біоресурс».

Ми займаємося поставками різноманітного обладнання для сільськогосподарських робіт, зокрема для внесення в ґрунт рідкого гною. Шланг для насосної станції у нас можна замовити в будь-яких кількостях.