Шиберна засувка для каналізації dn 100

Переглянути ассортимент

Шиберна засувка для каналізації dn 100Промислові та побутові стоки, які переганяються через трубопроводи, потребують певного регулювання. В'язкі і густі волокнисті речовини, які переміщаються по трубах, потрібно направляти або зупиняти, і для цього використовується шиберна засувка для каналізації dn 100. Вона перешкоджає вільному просуванню каналізаційних мас, зупиняючи їх. Її мала монтажна довжина є одною з істотних переваг, які виділяють її серед інших типів засувок. Запірний механізм у вигляді чавунного ножа, «перерізає» в'язкі маси, зупиняючи їх потік. Шиберна засувка для каналізації dn 100 є міцною запірної конструкцією, і її варіацій дуже багато.

Вибрати засувку дуже легко, потрібно точно знати, для яких технологічних процесів вона буде призначена. Шиберна засувка для каналізації dn 100 створить ідеальний вакуум, добре стримуючи рідкі і в'язкі субстанції.

Її технічні та інші характеристики Ви можете точніше дізнатися на сайті «Біоресурс», а також придбати її недорого. Якщо Ви хочете без проблем управляти різними рідинами, в тому числі, і каналізаційними, Вам потрібно придбати відповідний вид засувки. Іноді важко підібрати щось по-справжньому функціональне і міцне, але, вибираючи шиберні засувки для каналізації dn 100, Ви будете точно впевненими, що Ви з легкістю зможете перекрити потік будь-якої потужності. Сталеві засувки, а також засувки з латуні і чавуну - це відмінний вибір, який Вам слід зробити прямо зараз. Більш функціональної і міцної засувки, ніж шиберна засувка для каналізації dn 100, Ви знайти навряд чи зможете.

Купуйте професійні засувки і сепаратори, шланги, насоси і мішалки у «Біоресурс». Якщо у Вас сільгосп підприємство, Вам напевно знадобиться шиберна засувка для каналізації dn 100, а також насоси з подрібнювачами.