Шнековий сепаратор для гною купити

Переглянути ассортимент

Шнековий сепаратор для гною купитиБудь-яке тваринницьке підприємство потребує спеціальних установкок, які ретельно подрібнювали б гній, а також відокремлювали рідину від сухої маси. Сепаратор шнековий для гною (купити) дуже зручно використовувати для повного зневоднення і подрібнення мас, які згодом можна застосовувати в якості добрив. Сепаратори шнекові мають свої позитивні сторони, за які їх і вибирають по всьому світу. Серед головних переваг можна виділити такі: сітка, яка пропускає через себе гній, не засмічується, а ефективно подрібнює і зневоднює гній; сепаратор для гною шнековий (купити) оброблений антиабразивною і термічною обробкою; всі внутрішні деталі виготовлені зі сталі, яка не іржавіє.

Якщо Вам необхідно якісно сортувати і утилізувати гнойові маси, придбайте шнековий сепаратор для гною (купити). Цей прилад ефективно впорається з будь-яким волокнистим тваринним гноєм, відокремлюючи рідину від сухої фракції. Таким чином, Вам буде нескладно підтримувати чистоту в стійлах, а також сортувати гнойові маси.

Сепаратор шнековий для гною (купити) дуже простий в роботі і не вимагає постійної присутності людини. Крім того, він не багато споживає електрики, швидко і просто чиститься і завжди готовий до тривалої роботи. На фермі повинні стояти кілька таких сепараторів, так як на тваринницьких підприємствах можуть вирощуватися різні види худоби. Шнековий сепаратор для гною (купити) не забивається, так як його сітка влаштована таким чином, щоб всі великі частки перш подрібнювалися в кашкоподібну форму, а потім зневоднювалися. Такі моделі як правило, застосовуються для того, щоб збезводнити свинячий і коров'ячий гній. Вони мають міцну сітку і зміцнену конструкцію.

Хочете вже застосовувати шнековий сепаратор для гною (купити) на своїй фермі? Поспішайте обзавестися таким необхідним апаратом у «Біоресурс».