Шнековий сепаратор гною врх

Переглянути ассортимент

Шнековий сепаратор гною врхСепаратор шнековий гною ВРХ був розроблений для якісного фракціонування відходів життєдіяльності корів і свиней. Коров'ячий гній з волокнами зможе подрібнити і розсортувати тільки установка зі шнеком, переваги роботи якої Ви можете прочитати в статтях до приладу на сайті. Працюючи в складних умовах, сеператор відокремлює гнойові маси від вологи, повністю зневоднюючи їх і утилізуючи. Шнековий сепаратор гною ВРХ легко впорається з різними типами тваринного гною, забезпечить ефективну продуктивність по сухій фракції, і мінімальний обсяг залишків в фільтраті.

Якщо Ви бажаєте дізнатися, який з насосів зараз найбільш затребуваний на фермах, то Ви напевно прочитаєте інформацію і виберете шнековий сепаратор гною ВРХ.

Його стійкі решітки можуть відокремлювати навіть маленьку частину вологи з гною, і, на відміну від сепараторів барабанних, забезпечують помірну вологість гною. Шнековий сепаратор гною ВРХ недорогий у використанні і не буде вимагати присутності когось з навченого персоналу. Це заощадить Ваші фінанси, а сепаратор обов'язково порадує Вас відмінними результатами. Гнойові маси підлягають обов'язковому знезараженню і зневодненню з метою його подальшого використання або безпечної утіліаціі. Шнековий сепаратор гною ВРХ з потужним мотором і міцними сітками здатний обробити великий обсяг гною за день, при цьому не споживаючи великої кількості енергії. Це не може не радувати господаря ферми, якщо у нього щодня використовується багато електроприладів.

Хочете змінити всю схему ведення тваринництва, повністю автоматизувавши його? Тоді в цьому Вам допоможе шнековий сепаратор гною ВРХ, адже його утилізація - це один з важливих питань.