Сепаратор для гною ціна

Сепаратор для гною цінаСепаратор - це спеціальне обладнання, призначене для відділення рідкої фракції від твердої. Іншими словами, сепаратор служить для зневоднення виробничих стоків, які переробляються. Сепаратор для гною, ціна якого може залежати від ряду факторів, використовується для розділення рідкого посліду, гноївки та стоків. Цінність сухої фракції полягає в її подальшому використанні як підстилки великій рогатій худобі, а також йти на продаж як органічного добрива високої цінності. Рідка фракція також може використовуватися як добриво.

На сьогоднішній день існує безліч різних видів сепараторів, серед яких лідируючу позицію займає шнековий сепаратор для гною, ціна якого повністю виправдовується його продуктивністю.

Звертайтеся в компанію «Біоресурс», якщо Вам необхідний сепаратор для гною, ціна і якість якого приємно порадують.

Наша компанія пропонує сепаратор для гною за ціною доступною для кожного охочого придбати дане устаткування. Ми поставляємо сепаратори фірми «Cri-Man», які враховуючи  новітні технології модифікували шнековий сепаратор, зробивши його максимально ефективним і економічним. Велика, у порівнянні з аналогами, робоча камера дозволяє переробляти великі обсяги, що, відповідно, підвищує продуктивність. Сепаратор даної фірми також споживає менше електроенергії, що, своєю чергою, дозволяє економити кошти. Невисокою є і ціна сепаратора.

Сепаратор для гною, ціна якого залежить значною мірою від продуктивності, необхідне обладнання при переробці гною.