Поїлки для безприв'язного утримання КРС

Для безприв'язного утримання молочної худоби необхідно по одній поїлці на 15 - 20 тварин. Відстань між поїлками не повинна перевищувати 15-ть метрів. Слідкуйте за тим, щоб одна група тварин мала доступ, щонайменше, до двох поїлок.

Для лактуючих корів ми рекомендуємо монтувати поїлки із заслінкою або поплавкові поїлки SUEVIA Моделей 500, 520, 600, 620, поїлки-ванни зі швидким зливом пробкою або поїлки, що перегортаються SUEVIA. Кожна з цих моделей дозволяє тваринам пити воду швидко і у великих кількостях. У багатьох корівниках використовуються одночасно, як високоефективні поїлки з заслінкою, так і об'ємні поїлки-ванни.

Поїлки для безприв'язного утримання КРС високоефективні поїлки з заслінкою продаж поїлок для ферм об'ємні поїлки - ванни

Поїлки з заслінкою SUEVIA Модель 500 і 520 економлять місце і можуть бути монтовані в будь-якому корівнику. Високоефективний клапан забезпечує приплив води зі швидкістю 30 л /хв. При надходженні свіжої води, а також завдяки спеціально розробленій формі поїлки, залишки корму спливають і тварини їх самі з'їдають. Потреба в чищенні знижується до мінімуму! Ці поїлки забезпечуються захистом від замерзання при встановленні підігріву!

Також дуже популярні поїлки SUEVIA з поплавковим клапаном Моделей 600 і 620. Їх використовують для телят в період відучіння від смоктання, а також для тварин з носовим кільцем. Поплавковий клапан забезпечує швидкий приплив води зі швидкістю 40 л / хв. При установці нагрівальних тенів (24 В) ці поїлки також забезпечені захистом від замерзання.

Спеціально для регіонів з тривалими і суворими зимами були розроблені моделі ISO поїлки-дует з підігрівом Модель +6520 і Модель 6620. Це компактні поїлки-дует оснащені підігрівом, а також розташовані на основі з подвійними стінками і термоізоляцією. Ваші тварини завжди будуть забезпечені водою при екстемальних температурах.

Тварини після доїння скупчуються біля поїлки, і тільки в цей момент корови дозволяють один одному пити з однієї поїлки одночасно. Тому відразу при виході з доїльного залу слід встановлювати довгі поїлки-ванни. Ми пропонуємо Вам вибір між установкою термо-поїлок Модель +6523 з швидким зливом, поїлок-ванн з нержавіючої сталі з швидким зливом або поїлок, що перегортаються SUEVIA.

ISO поїлки - дует з підігрівом довгі поїлки - ванни Поїлки - ванни зі швидким зливом SUEVIA поилки SUEVIA

Поїлки-ванни зі швидким зливом SUEVIA мають конічну форму і великий отвір для зливу води. Для цього слід відкрити пробку і поїлка швидко очищується! Льоду перед поїлкою не утворюється, тому вода зливається в трубу!

Поїлки, що перегортаються SUEVIA також зручні для чищення і зливу води. Для швидкого очищення слід лише перевернути ванну. У Вас є вибір між глибокими і неглибокими  поїлками-ваннами, що перегортаються. Неглибокі поїлки, що перегортаються SUEVIA відрізняються невеликою ємністю ванни і стаціонарним підключенням до водопроводу. Високоефективний поплавковий клапан Maxiflow забезпечує швидке надходження води до 40 л / хв. У глибоких поїлок, що перегортаються SUEVIA вода подається повільніше, але це компенсується за рахунок глибини ванни. Підключення поїлок, що перегортаються, до водопроводу здійснюється через шланг.

ПОДРОБИЦІ В КАТАЛОЗІ >>

<< Назад